Wczytuję dane...
Model: ZW-SZT-7515
Gwarancja: dożywotnia
EAN: 5906395877515
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: ZWIEGER

Kurier DPD - koszt wysyłki 0 zł

Kurier DHL - koszt wysyłki 0 zł

InPost Paczkomaty - koszt wysyłki 0 zł

Odbiór osobisty  - 0 zł

Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym kontakcie, miejsce odbioru: LOVEA Magazyn Główny, ul. Zadębie 44, 20-231 Lublin

Gwarancja

Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Reklamacja

Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, masz prawo złożyć reklamację. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami celem ustalenia kolejnych kroków.

Zwrot produktu

Zgodnie z zasadami, masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania, bez podawania przyczyny zwrotu jeśli zakupu dokonywałeś jako konsument.

ZWIEGER Trinity Komplet sztućców dla 6 osób + GRATIS

Nasze sztućce projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami, tym samym  wzorowo prezentują się na każdym stole.

Ich design to zarówno ujmująca forma, jak i niezwykła funkcjonalność i ergonomiczność. Sztućce ZWIEGER powstały z myślą o tym, by spożywanie posiłków było codziennym, a jednocześnie niezwykłym doznaniem.

Zawartość kompletu sztućców ZWIEGER Trinity:

 • 6 szt. noży obiadowych
 • 6 szt. widelców obiadowych
 • 6 szt. łyżek obiadowych
 • 6 szt. łyżeczek do herbaty
 • FORTE+ Ściereczka do polerowania z mikrofibry 1 szt. GRATIS

Rozmiar:

 • Widelec i łyżka: 6 mm
 • Łyżeczka: 3,5mm
 • Nóż: 130g

Sztućce ZWIEGER i ich wyjątkowość, to nie tylko unikatowy design.

To co wyróżnia nasze sztućce, to materiał z jakiego zostały wykonane – jeden z najlepszych stopów stali nierdzewnej oznaczony symbolem 18/10 (co znaczy 18% chromu i 10% niklu). Stąd właśnie charakterystyczna dla sztućców ZWIEGER odporność na uszkodzenia, czy zarysowania.

Pamiętaj o podstawowych zasadach użytkowania: każda stal nierdzewna może pokryć się rdzawym nalotem, który powstaje w procesie mycia sztućców w zmywarce (przez użytą sól). Nie jest to jednak wada, ponieważ takiego nalotu można bardzo łatwo się pozbyć.

W celu uniknięcia tego efektu, po zakończeniu cyklu mycia, należy niezwłocznie wyciągnąć sztućce ze zmywarki i wytrzeć do sucha pod żadnym pozorem nie myj w jednym cyklu sztućców ze stali nierdzewnej razem ze sztućcami wykonanymi ze srebra – może to spowodować utlenienie stali i korozję, co nie będzie podstawą do reklamacji.

Myj sztućce po każdym posiłku i nie pozwalaj, aby resztki jedzenia zasychały na nich.

FORTE+ Ściereczka do polerowania z mikrofibry

Ściereczka do polerowania Forte+ bezkonkurencyjnie sprawdza się do czyszczenia wszelkiego rodzaju gładkich powierzchni jak sztućce, szkło, lustra, stal nierdzewna, ekrany LCD, lakierowane fronty meblowe, czy płyty indukcyjne. Ściereczka jest niezwykle chłonna, wyjątkowo trwała, nie rysuje powierzchni, nie pozostawia smug ani kłaczków. Wykonana ze specjalnych ultracienkich włókien, dzięki którym czyszczenie staje się łatwiejsze i skuteczniejsze, a efekt połysku uzyskasz niezwykle łatwo, nie używając przy tym detergentów.

Skład: 55% poliester 45% poliamid.

Sztućce

 • Grubość: 

  WIDELEC I ŁYŻKA - 6 MM, ŁYŻECZKA 3,5 MM, NÓŻ - 130 GRAM

 • Ilość w opakowaniu: 

  24