Wczytuję dane...
Model: EC-020-0542
EAN: 4000530650542
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: WMF

Kurier DPD - koszt wysyłki 0 zł

Kurier DHL - koszt wysyłki 0 zł

InPost Paczkomaty - koszt wysyłki 0 zł

Odbiór osobisty  - 0 zł

Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym kontakcie, miejsce odbioru: LOVEA Magazyn Główny, ul. Zadębie 44, 20-231 Lublin

Gwarancja

Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Reklamacja

Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, masz prawo złożyć reklamację. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami celem ustalenia kolejnych kroków.

Zwrot produktu

Zgodnie z zasadami, masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania, bez podawania przyczyny zwrotu jeśli zakupu dokonywałeś jako konsument.

WMF Miami Zestaw sztućców 24 Elementy

Zestaw sztućców WMF Miami składający się z:

  • 6 widelców
  • 6 noży
  • 6 łyżek
  • 6 łyżeczek do herbaty

Zestaw sztućców Miami został wykonany z najwyższej jakości polerowanej stali nierdzewnej Cromargan® 18/10. Ten rodzaj stali charakteryzuje się większą odpornością na zarysowania niż konwencjonalna stal nierdzewna. Dodatkowym atutem stali Cromargan® opatentowanej przez niemiecka firmę WMF jest fakt, iż wykonane z nich sztućce nie tracą blasku nawet po kilku latach użytkowania.

Delikatnie zaokrąglone kształty kolekcji Miami tworzą nowoczesny i purystyczny design sztućców. Wszystkie elementy zestawu są dobrze wywarzone co w praktyce przekłada się na ich komfortowe użytkowanie.

Sztućce

  • Ilość w opakowaniu: 

    24