Wczytuję dane...
Model: ZW-EK-0979
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 5904158100979
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: ZWIEGER

Kurier DPD - koszt wysyłki 0 zł

Kurier DHL - koszt wysyłki 0 zł

InPost Paczkomaty - koszt wysyłki 0 zł

Odbiór osobisty  - 0 zł

Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym kontakcie, miejsce odbioru: LOVEA Magazyn Główny, ul. Zadębie 44, 20-231 Lublin

Gwarancja

Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Reklamacja

Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, masz prawo złożyć reklamację. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami celem ustalenia kolejnych kroków.

Zwrot produktu

Zgodnie z zasadami, masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania, bez podawania przyczyny zwrotu jeśli zakupu dokonywałeś jako konsument.

ZWIEGER VISIONARY ZESTAW AKCESORIÓW KUCHENNYCH 4 EL

Zestaw Akcesoriów Kuchennych ZWIEGER Visionary składający się z:

 • ZWIEGER Visionary - Obieraczka do warzyw podłużna
 • ZWIEGER Visionary - Otwieracz do puszek
 • ZWIEGER Visionary - Wyciskarka do czosnku
 • ZWIEGER Visionary - Dziadek do orzechów

ZWIEGER VISIONARY ZESTAW AKCESORIÓW KUCHENNYCH 4 EL

Zestaw akcesoriów kuchennych ZWIEGER Visionary to doskonałej jakości komplet niezbędnej w każdej kuchni narzędzi, które nie tylko pomagają w codziennym przygotowaniu potraw ale także dzięki jakości i staranności wykonania stanową stylowy dodatek do Twojej kuchni.

ZWIEGER Visionary - Podłużna obieraczka do warzyw

Poręczna i wygodna w użyciu obieraczka z solidnym ostrzem ze stali nierdzewnej to wysokiej jakości, uniwersalne narzędzie kuchenne. Narzędzie posiada dodatkową, specjalnie zaostrzoną końcówkę do usuwania niechcianych elementów z obieranego produktu. Dzięki wyprofilowanej rączce, wzbogaconej po obu stronach w gumową powłokę, przyrząd pewnie leży w dłoni, co usprawnia i przyspiesza obieranie.

ZWIEGER Visionary - Wyciskarka do czosnku

Wyciskarka do czosnku to praktyczne narzędzie o przemyślanej, solidnej konstrukcji, która została zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić dokładne i szybkie rozdrabnianie ząbków czosnku bez potrzeby użycia dużej siły. Ergonomiczne uchwyty pokrywa przyjemna w dotyku powłoka soft touch, dzięki czemu produkt pewnie leży w dłoni.

ZWIEGER Visionary - Dziadek do orzechów

Elegancki dziadek do orzechów to najwyższej jakości produkt, dzięki któremu z łatwością rozłupiemy różne rodzaje orzechów niezależnie od ich rozmiaru czy twardości. Unikalna konstrukcja sprawia, że narzędzie jest bardzo wygodne w użyciu, a ergonomiczne uchwyty pokryte powłoką soft touch gwarantują doskonałe ułożenie narzędzia w dłoni.

ZWIEGER Visionary - Otwieracz do puszek

Otwieracz do puszek to proste w obsłudze, solidne narzędzie, przy pomocy którego bez wysiłku, a przede wszystkim bezpiecznie otworzymy każdą puszkę. Dla zwiększenia komfortu użytkowania wygodne w obracaniu pokrętło oraz specjalnie wyprofilowane uchwyty zostały pokryte przyjemną w dotyku powłoką soft touch.

Akcesoria

 • Ilość elementów w zestawie: 

  4

 • Materiał wykonania: 

  STAL NIERDZEWNA

 • Możliwość mycia w zmywarce: 

  TAK