Wczytuję dane...
Model: FOR-S-1638
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 5908288971638
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Forte+

Kurier DPD - koszt wysyłki 0 zł

Kurier DHL - koszt wysyłki 0 zł

InPost Paczkomaty - koszt wysyłki 0 zł

Odbiór osobisty  - 0 zł

Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym kontakcie, miejsce odbioru: LOVEA Magazyn Główny, ul. Zadębie 44, 20-231 Lublin

Gwarancja

Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Reklamacja

Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, masz prawo złożyć reklamację. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami celem ustalenia kolejnych kroków.

Zwrot produktu

Zgodnie z zasadami, masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania, bez podawania przyczyny zwrotu jeśli zakupu dokonywałeś jako konsument.

FORTE+ ŚCIERKI GĄBCZASTE 3 SZT

Ściereczki gąbczaste marki Forte+ ze względu na swoją budowę są niezwykle chłonne i bardzo wytrzymałe. Mogą być stosowane we wszelkich pracach domowych wykonywanych w kuchni, łazience czy innych pomieszczeniach. Specjalna struktura zapewnia szybkie schnięcie ścierki, dzięki czemu nie wydziela ona przykrego zapachu. Przed i po każdym użyciem ścierek należy wypłukać je w ciepłej, bieżącej wodzie. Suche ściereczki odzyskują swoje właściwości po zwilżeniu. Głównym składnikiem ścierek jest celuloza, surowiec w 100% naturalny, który ulega biodegradacji. Ścierki mogą być używane wielokrotnie, po uprzednim wypraniu w pralce, osobno lub ze zbliżonymi kolorami w temperaturze maksymalnej 60°C

Zestaw zawiera 6 opakowań marki Forte+.

Marka Forte+

Wszystkie nasze produkty tworzymy z myślą o wymagających Klientach, którzy potrafią docenić ich jakość i wytrzymałość.

Naszym celem jest zapewnienie produktów codziennego użytku dla Twojego domu, które spełnią Twoje wymagania. Dlatego produkty marki Forte+ to produkty wysokiej jakości w ekonomicznej cenie.

W ofercie posiadamy gamę produktów do pieczenia i gotowania: folie do żywności, papiery czy rękawy do pieczenia.

Nasze folie ułatwią gotowanie, pieczenie oraz przechowywanie produktów.

Używając naszych papierów do pieczenia zapomnisz o smarowaniu form do ciast. Linia worków na śmieci Optima została stworzona z myślą o przechowywaniu i segregowaniu śmieci.

Dbając o środowisko do produkcji worków na śmieci w  99% wykorzystujemy materiały z surowców pochodzących z recyklingu odpadów foliowych z wysypisk śmieci, odpadów poprzemysłowych oraz resztek poprodukcyjnych. W ten sposób wykorzystujemy plastic po raz drugi, trzeci, czwarty itd.

W naszej ofercie znajdziesz też kompostowalne worki na śmieci wykonane z kukurydzy, które po 60 dniach ulegają całkowitemu rozkładowi.

Wysokiej jakości, wytrzymałe produkty do czyszczenia kuchni i utrzymania porządku w domu sprawią, iż uciążliwe sprzątanie będzie sprawne i szybkie.

Zapraszamy!

Akcesoria domowe

  • Ilość produktów w opakowaniu: 

    3

  • Rodzaj: 

    UNIWERSALNY

  • Cechy dodatkowe: 

    MIĘKKIE/ CHŁONNE