Wczytuję dane...
Model: ZW-PS-0336
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 5903357370336
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: ZWIEGER

Kurier DPD - koszt wysyłki 0 zł

Kurier DHL - koszt wysyłki 0 zł

InPost Paczkomaty - koszt wysyłki 0 zł

Odbiór osobisty  - 0 zł

Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym kontakcie, miejsce odbioru: LOVEA Magazyn Główny, ul. Zadębie 44, 20-231 Lublin

Gwarancja

Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Reklamacja

Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, masz prawo złożyć reklamację. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami celem ustalenia kolejnych kroków.

Zwrot produktu

Zgodnie z zasadami, masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania, bez podawania przyczyny zwrotu jeśli zakupu dokonywałeś jako konsument.

ZWIEGER Pokrywka Silikonowa 24 cm

Pokrywka szklana 28 cm idealnie pasuje do patelni marki ZWIEGER z linii Obsidian i White Stone o średnicy 28 cm.

Idealnie komponują się z nimi zarówno pod względem designu, jak i materiału użytego do produkcji, a przede wszystkim pod względem użyteczności, gdyż używanie pokrywek wraz z patelniami OBSIDIAN lub WHITE STONE wyraźnie zwiększa ich główne zalety (jak np. energooszczędność, czas przygotowania posiłku).

Cechy i zalety pokrywki silikonowej ZWIEGER

Zastosowany uchwyt z tworzywa sztucznego z powłoką soft touch, nie nagrzewa się, a tym samym jest bezpieczny w użytkowaniu.

Wykonana została ze szkła hartowanego, a jej rant otoczony jest silikonową powłoką.

Dzięki temu pokrywka doskonale przylega do patelni i w połączeniu z otworem odprowadzającym nadmiar pary zapewnia optymalne warunki użytkowania.

Poprzez zastosowanie silikonowego rantu nie doświadczymy charakterystycznego dźwięku podczas gotowania, powodowanego uderzaniem metalowego rantu zwykłej pokrywki o brzeg patelni czy garnka.

Pokrywki

 • Linia: 

  Obsidian, White STone

 • Materiał wykonania: 

  Szkło hartowane

 • Nienagrzewający się uchwyt: 

  Tak

 • Średnica w cm: 

  24