Wczytuję dane...
Model: ZW-NP-7706
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 5906395877706
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: ZWIEGER

Kurier DPD - koszt wysyłki 0 zł

Kurier DHL - koszt wysyłki 0 zł

InPost Paczkomaty - koszt wysyłki 0 zł

Odbiór osobisty  - 0 zł

Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym kontakcie, miejsce odbioru: LOVEA Magazyn Główny, ul. Zadębie 44, 20-231 Lublin

Gwarancja

Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Reklamacja

Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, masz prawo złożyć reklamację. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami celem ustalenia kolejnych kroków.

Zwrot produktu

Zgodnie z zasadami, masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania, bez podawania przyczyny zwrotu jeśli zakupu dokonywałeś jako konsument.

ZWIEGER Practi Plus Nóż szefa 20 cm

Najstarszy i najbardziej klasyczny wśród klasycznych typ noża. Przez tysiąclecia w bardzo niewielkim stopniu zmieniał swój kształt, jednakże cały czas ewoluując do formy, którą znamy obecnie.

Stanowi jedno z  najdoskonalszych, najbardziej ergonomicznych narzędzi kuchennych używanych na całym świecie. Masywny, budzący respekt kształt, paradoksalnie koliduje z faktem, że idealnie odnajduję się w zadaniach wymagających precyzji.

Tym samym czynności, w których nóż ten nie znajdzie zastosowania, jest niewiele. Praktycznie w każdej technice krojenia (szatkowanie, siekanie, wykrawanie, porcjowanie, rozdrabnianie) czy to mięs, czy owoców, nóż szefa będzie przedłużeniem naszej ręki, a także narzędziem do spełniania naszych kulinarnych wyobrażeń.

Najbardziej funkcjonalny typ kuchennego narzędzia, jaki do tej pory powstał. Podstawowy nóż każdego szefa kuchni.

Cechy i zalety noży ZWIEGER Practi Plus:

 • Ekonomiczna linia noży z niemieckiej stali chromo-molibdenowo-wanadowej (X50CrMoV15) wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem.
 • Noże Practi Plus wykonane z najwyższej jakości stali charakteryzują się niezwykłą twardością i wytrzymałością.
 • Ostrze full-tang hartowane w kilkustopniowym procesie temperaturowym regulowanym komputerowo, gwarantuje długą żywotność ostrza, precyzję krojenia oraz łatwość ostrzenia.
 • Rękojeść wykonana z najwyższej klasy tworzywa sztucznego zapewnia ergonomię i wygodę użytkowania, a dodatkowy emblemat logo na rączce czyni tę linię poszukiwanym produktem.
 • Doskonały produkt w jeszcze lepszej cenie. Noże marki Zwieger charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, doskonałym designem i dbałością o detale.

Noże

 • Długość: 

  20

 • Materiał wykonania: 

  STAL NIERDZEWNA

 • Możliwość mycia w zmywarce: 

  TAK