Wczytuję dane...
Model: ZW-NB-4396
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 5903357374396
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: ZWIEGER

Kurier DPD - koszt wysyłki 0 zł

Kurier DHL - koszt wysyłki 0 zł

InPost Paczkomaty - koszt wysyłki 0 zł

Odbiór osobisty  - 0 zł

Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym kontakcie, miejsce odbioru: LOVEA Magazyn Główny, ul. Zadębie 44, 20-231 Lublin

Gwarancja

Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Reklamacja

Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, masz prawo złożyć reklamację. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami celem ustalenia kolejnych kroków.

Zwrot produktu

Zgodnie z zasadami, masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania, bez podawania przyczyny zwrotu jeśli zakupu dokonywałeś jako konsument.

ZWIEGER Black Stone Nóż do Warzyw i Owoców 8,5 cm

BLACK STONE to nowa, ekskluzywna linia noży wykonanych z najwyższej jakości niemieckiej stali nierdzewnej o symbolu X50CrMoV15, której twardość sięga aż 56 HRC.

Ostrze zostało przygotowane z kilkunastu warstw stali, a następnie hartowane w wielostopniowym procesie temperaturowym regulowanym komputerowo, co sprawia, że noże są niezwykle trwałe i wytrzymałe.

Dodatkowo ostrze zostało poddane poczwórnemu systemowi ostrzenia, który gwarantuje bardzo wysoką ostrość i możliwość długotrwałego użytkowania bez konieczności ponownego ostrzenia.

Na uwagę zasługuje również oryginalna, wykonana z tworzywa ABS, doskonale wyprofilowana rękojeść zapewniająca ergonomię i wygodę krojenia.

Zarówno precyzja wykonania, jak i efekt wizualny stanowią o wyjątkowości noży BLACK STONE, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Cechy i zalety noży ZWIEGER Black Stone:

BLACK STONE to nowoczesna linia noży wykonanych z najwyższej jakości niemieckiej stali nierdzewnej (X50CrMoV15) charakteryzującej się niezwykłą wytrzymałością i twardością sięgającą 56 HRC.

 • Ostrze - najwyższej jakości materiał hartowana niemiecka stal nierdzewna X50CrMoV15 o wyjątkowej twardości 56 HRC. Wyjątkowo ostre, wytrzymałe ostrze dzięki poczwórnemu, fabrycznemu systemowi ostrzenia
 • Nasada - specjalnie zaprojektowana nasada ułatwiająca docisk ostrza do potrawy i potęgująca efekt krojenia
 • Rękojeść – dwukolorowa, ergonomiczna, wykonana z najwyższej klasy tworzywa ABS

Noże

 • Długość: 

  10 CM

 • Materiał wykonania: 

  STAL NIERDZEWNA

 • Możliwość mycia w zmywarce: 

  NIE