Wczytuję dane...
Model: ZW-D-0145
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 5903357370145
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: ZWIEGER

Kurier DPD - koszt wysyłki 0 zł

Kurier DHL - koszt wysyłki 0 zł

InPost Paczkomaty - koszt wysyłki 0 zł

Odbiór osobisty  - 0 zł

Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym kontakcie, miejsce odbioru: LOVEA Magazyn Główny, ul. Zadębie 44, 20-231 Lublin

Gwarancja

Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Reklamacja

Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, masz prawo złożyć reklamację. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami celem ustalenia kolejnych kroków.

Zwrot produktu

Zgodnie z zasadami, masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania, bez podawania przyczyny zwrotu jeśli zakupu dokonywałeś jako konsument.

Deska ZWIEGER Scandi duża

Deska Scandi o rozmiarach  53 cm x 26 cm, grubość 2 cm

Naturalne deski do krojenia wykonane z drewna jesionu. Idealnie nadaje się do krojenia nawet bardzo ostrymi nożami, nie tępi ostrzy i jest odporna na zarysowania. 

Drewno jesionowe, ze względu na swoje właściwości, idealnie nadaje się do wszystkich prac kuchennych w tym do rozbijania mięs i przygotowania steków z powodu swojej twardości, która wynosi aż 84 MPa.

Cechy i zalety deski ZWIEGER Scandi:

 • Idealnie nadaje się do krojenia nawet bardzo ostrymi nożami, ponadto nie tępi ostrzy i jest odporna na zarysowania.
 • Drewno jesionowe, ze względu na swoje właściwości, idealnie nadaje się do wszystkich prac kuchennych, w tym do rozbijania mięs i przygotowania steków z powodu swojej twardości, która wynosi aż 84 MPa.
 • Nasze deski jesionowe charakteryzują się małym stopniem odkształcania i naturalnych pęknięć.
 • Jesionowa deska do krojenia, przed pierwszym użyciem, powinna zostać natłuszczona oliwą lub olejem jadalnym, aby uzyskać właściwy efekt wizualny i dodatkowo zabezpieczyć drewno przed wilgocią. Zabieg ten należy przeprowadzać co najmniej raz na pół roku. Dzięki temu będą Państwo cieszyć się niepowtarzalną jakością i przyjemnością używania naszej deski przez wiele lat.
 • Przypominamy! Jest to produkt z drewna naturalnego, nie nadaje się więc do zmywarki. Należy czyścić pod bieżącą ciepłą wodą bez używania dodatkowych detergentów, które mogą osłabić naturalną odporność drewna.
 • Jesion jest gatunkiem pierścieniowo – naczyniowym o zabarwionej i niezabarwionej twardzieli. Więc w drewnie pochodzącym z młodego okazu jest dość trudno odróżnić biel i twardziel. W drewnie ze starego drzewa można to odróżnić bardzo łatwo. Twardziel niezabarwiona - posiada tę samą barwę co biel, zabarwiona- przybiera barwę brązową lub brunatną.
 • Drewno jesionowe odznacza się bardzo wyraźnym rysunkiem słojów. Właściwości drewna zależą od w znacznej mierze od szerokości słojów. Jesion jest drewnem sprężystym, świeżo ścięte drewno pod wpływem parzenia łatwo się wygina, dobrze się poleruje

Deski

 • Materiał wykonania: 

  DREWNO

 • Rodzaj drewna: 

  JESIONOWE

 • Rozmiar: 

  53x26 CM

 • Zastosowanie: 

  UNIWERSALNA

 • Grubość: 

  2 CM