Wczytuję dane...
Model: ZW-B-1289
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 5903357371289
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: ZWIEGER

Kurier DPD - koszt wysyłki 0 zł

Kurier DHL - koszt wysyłki 0 zł

InPost Paczkomaty - koszt wysyłki 0 zł

Odbiór osobisty  - 0 zł

Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym kontakcie, miejsce odbioru: LOVEA Magazyn Główny, ul. Zadębie 44, 20-231 Lublin

Gwarancja

Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Reklamacja

Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, masz prawo złożyć reklamację. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami celem ustalenia kolejnych kroków.

Zwrot produktu

Zgodnie z zasadami, masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania, bez podawania przyczyny zwrotu jeśli zakupu dokonywałeś jako konsument.

ZWIEGER Klassiker Blok na noże z drewna bambusowego

Blok ZWIEGER KLASSIKER jest doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy w produktach cenią funkcjonalne rozwiązania zamknięte w prostej, geometrycznej formie. KLASSIKER to ręcznie wykonany blok z drewna bambusowego

Blok posiada wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego wypełnienie, które, w odróżnieniu od tradycyjnych bloków z otworami, pozwala w łatwy i wygodny sposób wyjmować i wkładać noże.

Przetworzony bambus, z którego powstał blok, charakteryzujący się wysoką twardością oraz właściwościami antybakteryjnymi, został wycięty w taki sposób, aby całość tworzyła prostą, geometryczną formę. Dzięki temu blok ZWIEGER KLASSIKER idealnie wkomponuje się w każdą kuchnię, stanowiąc estetyczny element dekoracyjny.

Blok KIassiker - zalety drewna bambusowego

 • prozdrowotność dzięki właściwościom antybakteryjnym drewno bambusowe jest odporne na grzyby, bakterie i pleśń
 • wytrzymałość drewno bambusowe charakteryzuje się dużą twardością, dzięki czemu przez długi czas zachowuje swoją pierwotną formę
 • wysoka jakość drewno bambusowe, ze względu na odporność na działanie wilgoci, posiada wysoką stabilność, dzięki czemu nie odkształca się

KLASSIKER to ręcznie wykonany blok z drewna bambusowego będący niezwykle funkcjonalnym i jednocześnie bardzo wygodnym sposobem przechowywania noży kuchennych.

Trzymanie noży w ten sposób przedłuża ich żywotność, chroni ostrza przed stępieniem, gdy nie są używane oraz sprawia, że cały komplet zawsze znajduje się w zasięgu ręki.

Blok posiada wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego wypełnienie, które, w odróżnieniu do tradycyjnych bloków z otworami, pozwala przechowywać większą ilość noży, niezależnie od kształtu i rozmiaru.

Tego typu rozwiązanie umożliwia umieszczanie wewnątrz także innych akcesoriów, np. nożyc kuchennych, stalki itp. Przetworzony bambus, z którego wykonany jest blok, to materiał wytrzymały, lekki i co ważne – antybakteryjny.

Dzięki temu możemy mieć pewność, że blok KLASSIKER zachowa niezmienioną formę i kształt przez długi czas.

Oprócz swoich praktycznych cech, dzięki klasycznemu i prostemu designowi, produkt idealnie wkomponuje się w każdą kuchnię i będzie stanowił estetyczny element dekoracyjny.

Akcesoria

 • Ilość elementów w zestawie: 

  1

 • Materiał wykonania: 

  DREWNO BAMBUSOWE

 • Możliwość mycia w zmywarce: 

  NIE