Wczytuję dane...
Model: ZW-AKV-1227
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 5903357371227
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: ZWIEGER

Kurier DPD - koszt wysyłki 0 zł

Kurier DHL - koszt wysyłki 0 zł

InPost Paczkomaty - koszt wysyłki 0 zł

Odbiór osobisty  - 0 zł

Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym kontakcie, miejsce odbioru: LOVEA Magazyn Główny, ul. Zadębie 44, 20-231 Lublin

Gwarancja

Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Reklamacja

Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, masz prawo złożyć reklamację. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami celem ustalenia kolejnych kroków.

Zwrot produktu

Zgodnie z zasadami, masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania, bez podawania przyczyny zwrotu jeśli zakupu dokonywałeś jako konsument.

ZWIEGER Visionary Korkociąg

Otwieracz do wina to obowiązkowy element wyposażenia każdej kuchni.

Wytrzymała konstrukcja oraz lekko działający mechanizm sprawiają, że otwieracz jest niezwykle wygodny w użyciu, dzięki czemu każdą butelkę wina otworzymy szybko i bez wysiłku.

Aby jeszcze bardziej podnieść jakość produktu, korpus został pokryty przyjemną w dotyku powłoką soft touch, której czerń idealnie kontrastuje ze srebrnymi elementami i tworzy estetyczną, spójną całość.

Linia ZWIEGER VISIONARY to połączenie solidnego wykonania z idealnie okrągłą formą, która pasuje zarówno do kuchni nowoczesnych, jak i klasycznych.

Akcesoria

 • Ilość elementów w zestawie: 

  1

 • Materiał wykonania: 

  STAL NIERDZEWNA

 • Możliwość mycia w zmywarce: 

  TAK

Noże

 • Materiał wykonania: 

  Stal Nierdzewna

 • Możliwość mycia w zmywarce: 

  Tak