Wczytuję dane...
Model: ZW-AKV-1210
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 5903357371210
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: ZWIEGER

Kurier DPD - koszt wysyłki 0 zł

Kurier DHL - koszt wysyłki 0 zł

InPost Paczkomaty - koszt wysyłki 0 zł

Odbiór osobisty  - 0 zł

Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym kontakcie, miejsce odbioru: LOVEA Magazyn Główny, ul. Zadębie 44, 20-231 Lublin

Gwarancja

Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Reklamacja

Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, masz prawo złożyć reklamację. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami celem ustalenia kolejnych kroków.

Zwrot produktu

Zgodnie z zasadami, masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania, bez podawania przyczyny zwrotu jeśli zakupu dokonywałeś jako konsument.

ZWIEGER Visionary Dziadek Do Orzechów

Elegancki dziadek do orzechów to najwyższej jakości produkt, dzięki któremu z łatwością rozłupiemy różne rodzaje orzechów niezależnie od ich rozmiaru czy twardości.

Unikalna konstrukcja sprawia, że narzędzie jest bardzo wygodne w użyciu, a ergonomiczne uchwyty pokryte powłoką soft touch gwarantują doskonałe ułożenie narzędzia w dłoni.

Linia ZWIEGER VISIONARY to połączenie solidnego wykonania z idealnie okrągłą formą, która pasuje zarówno do kuchni nowoczesnych, jak i klasycznych.

Akcesoria

 • Ilość elementów w zestawie: 

  1

 • Materiał wykonania: 

  STAL NIERDZEWNA

 • Możliwość mycia w zmywarce: 

  TAK

Noże

 • Materiał wykonania: 

  Stal Nierdzewna

 • Możliwość mycia w zmywarce: 

  Tak