Wczytuję dane...
Model: ZW-N-0596
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 5903357370596
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: ZWIEGER

Kurier DPD - koszt wysyłki 0 zł

Kurier DHL - koszt wysyłki 0 zł

InPost Paczkomaty - koszt wysyłki 0 zł

Odbiór osobisty  - 0 zł

Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym kontakcie, miejsce odbioru: LOVEA Magazyn Główny, ul. Zadębie 44, 20-231 Lublin

Gwarancja

Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Reklamacja

Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, masz prawo złożyć reklamację. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami celem ustalenia kolejnych kroków.

Zwrot produktu

Zgodnie z zasadami, masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania, bez podawania przyczyny zwrotu jeśli zakupu dokonywałeś jako konsument.

ZWIEGER Nożyce kuchenne 25 cm

Nożyce kuchenne ZWIEGER to profesjonalny, wielofunkcyjny produkt do zadań specjalnych, który powinien znaleźć się w kuchennej szufladzie każdego amatora gotowania.

Niezbędne narzędzie w każdej kuchni. Idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nawet wprawne ręce i dobrej jakości nóż nie sprostają zadaniu.

Cechy i zalety nożyc ZWIEGER:

  • Ostrze wykonane zostało z najwyższej jakości hartowanej stali nierdzewnej ANSI 304 o niezwykłej twardości 57 HRC, dzięki czemu nożyce mają wielorakie zastosowanie wszędzie tam, gdzie nawet najlepszy nóż nie sprosta zadaniu.
  • Ich specjalnie wyprofilowany kształt sprawia, że przetną nawet najtrudniejsze materiały takie jak kości czy surowe mięso, ale również doskonale sprawdzą się przy porcjowaniu świeżych ryb, krojeniu pizzy czy ścinaniu ziół.
  • Specjalne żłobienia ułożone po zewnętrznej stronie jednego z ostrzy sprawiają, że cięta potrawa nie przywiera, co znacznie zwiększa komfort pracy. Kolejnym elementem gwarantującym wygodę użytkowania są uchwyty, których profil został zaprojektowany w taki sposób, by nawet dużym, męskim dłoniom praca z nożycami nie sprawiała problemu i była efektywna.
  • Gumowe, miłe w dotyku wykończenie dopełnia przyjemności i łatwości użytkowania.
  • Specjalne żłobienia ułożone po zewnętrznej stronie jednego z ostrzy, zapobiegają przywieraniu potrawy.
  • Najwyższej jakości materiał hartowana stal nierdzewna ANSI 304 o niezwykłej twardości 57 HRC.
  • Blokada zabezpieczająca uniemożliwia samoczynne otwarcie nożyc; łatwa zmiana pozycji lock/unlock przy użyciu wyłącznie kciuka ręki obsługującej.
  • Uchwyty wygodne, odpowiednio wyprofilowane także pod kątem dużych, męskich dłoni; gwarantują efektywność pracy.
  • Gumowe wykończenie zapewnia pewny chwyt oraz komfort użytkowania.