Wczytuję dane...
Model: ZW-DN-4488
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 5903357374488
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: ZWIEGER

Kurier DPD - koszt wysyłki 0 zł

Kurier DHL - koszt wysyłki 0 zł

InPost Paczkomaty - koszt wysyłki 0 zł

Odbiór osobisty  - 0 zł

Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym kontakcie, miejsce odbioru: LOVEA Magazyn Główny, ul. Zadębie 44, 20-231 Lublin

Gwarancja

Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Reklamacja

Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, masz prawo złożyć reklamację. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami celem ustalenia kolejnych kroków.

Zwrot produktu

Zgodnie z zasadami, masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania, bez podawania przyczyny zwrotu jeśli zakupu dokonywałeś jako konsument.

ZWIEGER Nero Dozownik na oliwę

Transparentny dozownik na oliwę i ocet to funkcjonalny produkt, którego design łączy prostą formę z nowoczesnym charakterem.

Naczynie jest wykonane z wytrzymałego i odpornego na zarysowania szkła borokrzemowego, dzięki czemu produkt charakteryzuje się idealną przezroczystością i gładkością.

Czytelna miarka pozwala na precyzyjne odlewanie odpowiedniej ilości płynu w różnych, popularnych jednostkach miar: mililitrach i uncjach.

Dozownik w prosty sposób można uzupełniać, a po opróżnieniu umyć go ręcznie lub umieścić w zmywarce.

Dodatkowo przyjemna w dotyku, okrągła nakładka nie tylko chroni oliwę przed zanieczyszczeniem, ale również dodaje całemu produktowi oryginalnego charakteru.

Cechy i zalety dozownika Zwieger Nero:

  • nakładka - chroni oliwę przed zanieczyszczeniem i dodaje całemu produktowi oryginalnego charakteru
  • szkło borokrzemowe - wytrzymałe i odporne na zarysowania
  • miarka - pozwala na precyzyjne odlewanie odpowiedniej ilości płynu w dwóch popularnych jednostkach miar, czyli mililitrach i uncjach

Akcesoria

  • Ilość elementów w zestawie: 

    1

  • Materiał wykonania: 

    SZKŁO