Wczytuję dane...
Model: ZW-MS-4402
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 5903357374402
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: ZWIEGER

Kurier DPD - koszt wysyłki 0 zł

Kurier DHL - koszt wysyłki 0 zł

InPost Paczkomaty - koszt wysyłki 0 zł

Odbiór osobisty  - 0 zł

Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym kontakcie, miejsce odbioru: LOVEA Magazyn Główny, ul. Zadębie 44, 20-231 Lublin

Gwarancja

Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Reklamacja

Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, masz prawo złożyć reklamację. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami celem ustalenia kolejnych kroków.

Zwrot produktu

Zgodnie z zasadami, masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania, bez podawania przyczyny zwrotu jeśli zakupu dokonywałeś jako konsument.

ZWIEGER Moździerz kamienny

Solidny, wytrzymały moździerz wykonany w całości z naturalnego kamienia to niezbędne narzędzie w każdej kuchni.

Za jego pomocą w szybki i łatwy sposób nie tylko utrzemy różnego rodzaju zioła i przyprawy, ale również rozdrobnimy nasiona, pestki czy twarde orzechy.

Przygotowane w moździerzu składniki uwolnią intensywny, świeży aromat i dodadzą potrawie walorów smakowych, podnosząc jej jakość. Dzięki użytemu materiałowi produkt jest masywny, trwały i odporny na uszkodzenia.

Jego ciężar sprawia, że podczas pracy moździerz nie przesuwa się po powierzchni, z kolei chropowata tekstura zarówno końcówki tłuczka, jak i samego wnętrza naczynia powodują, że rozdrabnianie składników jest łatwe i wygodne.

Cechy i zalety Moździerza kamiennego ZWIEGER:

  • kamień- w całości wykonany z naturalnego kamienia; szlifowany strumieniem wodnym do pełnej gładkości
  • chropowata - struktura ziarnistość końcówki tłuczka oraz wnętrza naczynia zapewniają doskonałe rozdrobnienie składników
  • spód - antypoślizgowa struktura powierzchni stabilizuje i ułatwia pracę z moździerzem

Akcesoria

  • Materiał wykonania: 

    Kamień