Wczytuję dane...
Model: ZW-O-1074
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 5903357371074
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: ZWIEGER

Kurier DPD - koszt wysyłki 0 zł

Kurier DHL - koszt wysyłki 0 zł

InPost Paczkomaty - koszt wysyłki 0 zł

Odbiór osobisty  - 0 zł

Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym kontakcie, miejsce odbioru: LOVEA Magazyn Główny, ul. Zadębie 44, 20-231 Lublin

Gwarancja

Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Reklamacja

Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, masz prawo złożyć reklamację. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami celem ustalenia kolejnych kroków.

Zwrot produktu

Zgodnie z zasadami, masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania, bez podawania przyczyny zwrotu jeśli zakupu dokonywałeś jako konsument.

ZWIEGER Kamień Do Ostrzenia Noży

Dwustronny kamień szlifierski to najwyższej jakości produkt przeznaczony do dokładnego i efektywnego ostrzenia noży.

Dzięki 2 rodzajom gradacji zawartym w jednym produkcie, tego typu ostrzałka pozwala wyjątkowo precyzyjnie, w łatwy sposób i równomiernie naostrzyć nawet profesjonalny nóż na całej długości jego klingi.

Kamień o ziarnistości 400 pomoże przywrócić standardową ostrość nawet bardzo stępionym nożom, jak i naprawić mikro-rysy czy mikropęknięcia powstałe w skutek częstego użytkowania noża.

Kamień o ziarnistości 1000 posłuży natomiast do dokładnego wyrównania ostrza, tym samym naostrzenia go w stopniu wyższym, by stało się jeszcze bardziej precyzyjne w krojeniu.

Odpowiednio ostrzone noże na kamieniu o tym stopniu gradacji nie powinny szarpać włókien warzyw i mięs.

Do zestawu dołączono ułatwiające ostrzenie dwie prowadnice (uchwyty do ostrzy). Ich użycie zapewni odpowiedni kąt prowadzenia ostrza po kamieniu (do noży małych do 15 cm ostrza, oraz do noży długich od 15 – 22 cm ostrza), a tym samym jego idealne naostrzenie.

W zestawie znajdziemy też polerkę ze stali nierdzewnej do czyszczenia i wygładzania kamienia, a także podstawkę pod kamień.

Cechy i zalety kamienia szlifierskiego ZWIEGER:

Dwustronny kamień szlifierski do ostrzenia - 2 rodzaje gradacji do precyzyjnego ostrzenia:

  • kamień o ziarnistości 400 – do przywrócenia standardowej ostrości nawet bardzo stępionym nożom oraz do naprawy mikrouszkodzeń powstałych wskutek częstego użytkowania.
  • kamień o ziarnistości 1000 – do dokładnego wyrównania ostrza i naostrzenia go w stopniu wyższym, by stało się jeszcze bardziej precyzyjne podczas krojenia

Materiał wykonania: kamień szlifierski o różnym gradiencie, tworzywo sztuczne, silikon, stal nierdzewna