Wczytuję dane...
Model: ZW-OP-1067
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 5903357371067
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: ZWIEGER

Kurier DPD - koszt wysyłki 0 zł

Kurier DHL - koszt wysyłki 0 zł

InPost Paczkomaty - koszt wysyłki 0 zł

Odbiór osobisty  - 0 zł

Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym kontakcie, miejsce odbioru: LOVEA Magazyn Główny, ul. Zadębie 44, 20-231 Lublin

Gwarancja

Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Reklamacja

Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, masz prawo złożyć reklamację. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami celem ustalenia kolejnych kroków.

Zwrot produktu

Zgodnie z zasadami, masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania, bez podawania przyczyny zwrotu jeśli zakupu dokonywałeś jako konsument.

ZWIEGER Practis Plus Ostrzałka składana

2-stopniowa, składana ostrzałka do noży ZWIEGER PRACTI PLUS to idealny produkt dla każdego, kto ceni szybkie i łatwe rozwiązania w kuchni.

Ostrzałka posiada dwa sloty, które, dzięki zastosowanym wysokiej klasy materiałom ściernym, gwarantują profesjonalne ostrzenie średnio lub bardzo stępionych noży.

Ostrzałka posiada niezwykle przemyślaną, składaną konstrukcję, w której pokryta gumową powłoką obudowa, po rozłożeniu stanowi jednocześnie uchwyt umożliwiający stabilizację ostrzałki podczas ostrzenia.

Po skończonej pracy, produkt można z powrotem złożyć i, ze względu na niewielki rozmiar, przechowywać w dowolnym miejscu w kuchni.

Cechy i zalety ostrzałki ZWIEGER Practi Plus:

  • składana konstrukcja ułatwiająca przechowywanie w kuchni
  • obudowa z gumową wstawką dla lepszego uchwytu

2 otwory do szybkiego ostrzenia:

  • pierwszy slot – do ostrzenia właściwego nadający ostrzu kształt „V”
  • drugi slot – do wygładzania i polerowania ostrza po ostrzeniu właściwym

Materiał wykonania - koło ze stali nierdzewnej z proszkiem diamentowym, koło z kamienia szlifierskiego, tworzywo sztuczne.

Akcesoria

  • Materiał wykonania: 

    TWORZYWO SZTUCZNE/ STAL NIERDZEWNA