Wczytuję dane...
Model: EC-023-6747
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 8003299946747
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Alessi

Kurier DPD - koszt wysyłki 0 zł

Kurier DHL - koszt wysyłki 0 zł

InPost Paczkomaty - koszt wysyłki 0 zł

Odbiór osobisty  - 0 zł

Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym kontakcie, miejsce odbioru: LOVEA Magazyn Główny, ul. Zadębie 44, 20-231 Lublin

Gwarancja

Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Reklamacja

Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, masz prawo złożyć reklamację. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami celem ustalenia kolejnych kroków.

Zwrot produktu

Zgodnie z zasadami, masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania, bez podawania przyczyny zwrotu jeśli zakupu dokonywałeś jako konsument.

Alessi Niche Patera

Patera Niche zaprojektowana przez Zahę Hadid dla Alessi z elementami melaminy o gładkim metalowym wykończeniu, czarna. Paterę można po prostu uznać za rzeźbę domową. Skład formalnie skomplikowanych kawałków daje unikalny efekt falowania na jaskółczy ogon. Może to być jedna całość złożona z 5 elementów ale każdy może być używany jako osobny pojemnik na słodycze czy do przechowywania materiałów biurowych. Obraz kompozycji, zaprojektowany jako przewodnik, znajduje się pod podstawą obiektu wraz z logo Officina Alessi i nazwą projektanta.

Sztućce

  • Ilość w opakowaniu: 

    24