Wczytuję dane...
Model: EC-022-0467
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 8003299370467
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Alessi

Kurier DPD - koszt wysyłki 0 zł

Kurier DHL - koszt wysyłki 0 zł

InPost Paczkomaty - koszt wysyłki 0 zł

Odbiór osobisty  - 0 zł

Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym kontakcie, miejsce odbioru: LOVEA Magazyn Główny, ul. Zadębie 44, 20-231 Lublin

Gwarancja

Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Reklamacja

Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, masz prawo złożyć reklamację. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami celem ustalenia kolejnych kroków.

Zwrot produktu

Zgodnie z zasadami, masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania, bez podawania przyczyny zwrotu jeśli zakupu dokonywałeś jako konsument.

Alessi Noe Stojak na butelki

Stojak na butelki do wina Noe to świetny dodatek dla wszystkich miłośników tego szlachetnego trunku. Prosta i harmonijna forma będzie doskonale komponować się w nowoczesnych wnętrzach. Projektant zadbał o to, aby dzięki modułowej budowie możliwe było łączenie poszczególnych elementów w dowolne kształty i wzory. Możliwe jest to dzięki specjalnemu wgłębieniu na spodzie każdego uchwytu na butelkę, dzięki któremu można go zakleszczyć do dwóch pozostałych. Umożliwi to tworzenie większych zestawów.

Sztućce

  • Ilość w opakowaniu: 

    24