Wczytuję dane...
Model: EC-012-5787
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 8003299335787
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Alessi

Kurier DPD - koszt wysyłki 0 zł

Kurier DHL - koszt wysyłki 0 zł

InPost Paczkomaty - koszt wysyłki 0 zł

Odbiór osobisty  - 0 zł

Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym kontakcie, miejsce odbioru: LOVEA Magazyn Główny, ul. Zadębie 44, 20-231 Lublin

Gwarancja

Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Reklamacja

Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, masz prawo złożyć reklamację. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami celem ustalenia kolejnych kroków.

Zwrot produktu

Zgodnie z zasadami, masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania, bez podawania przyczyny zwrotu jeśli zakupu dokonywałeś jako konsument.

Alessi Cactus! Misa na owoce

Ażurowa misa na owoce o średnicy 21 cm w kolorze czarnym. Czarna barwa nadaje misce elegancji, a jednocześnie komponuje się z każdym wnętrzem podkreślając jego wygląd. Uniwersalna i praktyczna - będzie pięknym dodatkiem do Twojej zastawy stołowej, a przechowywane w niej produkty będą swoim wyglądem zachęcały do ich konsumpcji. Doskonale sprawdzi się ponadto do przechowywania innych przedmiotów. Delikatny ażurowy dekor ma przypominać gęsto splecione ostrza kaktusa nawiązując do nazwy całej kolekcji CACTUS! . Wykonanie ze stali nierdzewnej i koloryzowane żywicą epoksydową gwarantuje trwałość.

Sztućce

  • Ilość w opakowaniu: 

    24